Biobloger :o)

Biobloger :o)

v akci (odběr planktonu; foto by Pepa Juráň)
Jméno: Ivan Vaněk

Přezdívka: Biobloger

Věk: 17

Oblíbený citát: Rádi jsme hodovali na těch, kteří si nás chtěli podmanit, a proto není moudré nás podceňovat.

Motto: Ať bojuji za cokoli, NIKDY SE NEVZDÁM!

Působení: Jihočeský kraj - České Budějovice
Vítejte v úžasném a rozmanitém světě přírodních věd a to zejména biologie. Vítejte na stránkách Bioblogus, kde najdete nespočet informací o biologických, ekologických a dalších tématech. Najdete tu články, odborné práce, fotografie, poznámky a mnoho dalších věcí souvisejících s touto nádhernou planetou, která stojí za poznání.
Doufám, že zde najdete něco, co vás zaujme a co vás inspiruje. S jakýmikoliv otázkami a připomínkami se obracejte na email: bioblogus@iplace.cz
Bubliny nadějí

Bubliny nadějí

nafotil: Biobloger

Fotka měsíce

Já chci léto!!!

Já chci léto!!!

by Bioblogus

Diskuze k Článku Strnad obecný - pták roku 2011

Máme tu první tematickou diskuzi. Za toto téma vděčíme hlavně Kristýně Nohejlové, která mi jej doporučila. Napište mi tedy svůj názor na ochranu tohoto překrásného pěvce. Měl by se chránit? Myslíte si, že je pro nás důležitý? Co si vůbec myslíte o ochraně ohrožených druhů živočichů?? Přehánějí podle vás ochránci svá řešení? A jak byste se zachovali vy jako ochránce ohrožených druhů??
K tomuto tématu také přikládám odkaz na zajímavý článek o podpoře a ochraně ptactva na zemědělsky využívaných půdách (rovněž z http://www.birdlife.cz).
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1462"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
15.01.2012 21:06:15
bioblogus
1

Schválně!! Kolik z vás se někdy přistihlo, jak znečišťuje životní prostředí, nebo ničí krajinu či dokonce nedbá na ochranu druhů???

Myslíte si že Vy jako jedinec můžete ovlivnit chování větší skupiny lidí k přírodě?

Ano (6 | 55%)
Ne (1 | 9%)
Nevím jak.... (1 | 9%)
Máte zajímavý článek? Chcete ho někde uveřejnit?? Neváhejte a pošlete mi ho na email! A pokud se mi bude líbit, vložím ho pod vaším jménem (či pseudonymem) na své stránky. K článku přidejte tyto informace: Jméno (či pseudonym) a věk. Nezapomeňte na všechny části, které by dobrý článek měl mít (nadpis apod.).

Váš Bioblogger
kočka domácí :D

kočka domácí :D

Sledování chování jedné ze dvou šelem obývající náš byt :D foto by Biobloger
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one